Nabízíme pronájem plně vybaveného obytného přívěsu a outdoorového vybavení.

Pojeďte s námi do přírody.

Obsazenost obytného přívěsuRezervace:

Kontakt

Termín

Dostupnost Všeho termínu si ověřte v kalendáři rezervací nahoře.
V pracovní dny preferujeme převzetí a vrácení v 7:00 - 9:00 a 17:00 - 20:00.

Místo převzetí a vrácení

Zkontrolujte své řidičské oprávnění a tažné auto.

Obytný přívěs

Caravelair Antares Luxe 546

Obytný přívěs pro 4 - 6 osob. Manželská postel, 2 palandy a rozkládací sezení. Ideální pro rodiny s dětmi. Rok výroby 2009.

1.100 Kč/den
Nádobí Nádobí

3x hrnec s pokličkou, pánev, sada plastových dóz, tác, košík na pečivo, skleničky na víno, 6x miska na polévku, 6x dezertní talíř, 6x mělký talíř, 6x sada příborů, 6x kelímek na pití, 6x kalíšek na vajíčka, prkýnko na krájení, palička, 3x nůž na krájení, vařečky, cedník, trychtýř, otvírák na konzervy, vývrtka, škrabka, struhadlo.

v ceně
Základní příslušenství

Toaletní papír a chemie do WC, úklidové prostředky, šňůra na prádlo a kolíčky, mycí prostředek na nádobí, utěrky a houbičky, univerzální čistící prostředek, pytle na odpad, odpadkový koš, smetáček a lopatka, hadr na podlahu.

v ceně
Technické příslušenství

Sada nářadí, konev, digitální multimetr, vodováha, prodlužovací kabel 25 m, vyrovnávací nájezd, přídavná zpětná zrcátka, adaptér z 13ti pólové zástrčky přívěsu na 7mi pólovou zásuvku auta, redukce vidlice CEE-klasická zásuvka - pro připojení v zahraničních kempech.

v ceně

Příplatkové vybavení

Kompletní předstan

Kompletní předstan včetně koberce na zem. Postavení zabere zhruba hodinu, ale váš osobní prostor se rázem zvětší na dvojnásobek. Pro pobyt delší než jeden den rozhodně doporučujeme.

100 Kč/den
Sluneční plachta

Sluneční plachta Outwell Touring Canopy. Postavena za 5 minut, ideální pro krátkodobé kempování. Ochrání před sluncem i před deštěm. Půjčujeme včetně koberce na zem.

100 Kč/den
Základní kempingové sezení

Lehký kempingový stolek (120 x 60 cm, výška 70 cm) a 4 křesla. Pro příjemné večerní posezení se sklenkou vína před karavanem.

50 Kč/den
Komfortní kempingové sezení

Velký kempingový stůl (180 x 75 cm, výška 72 cm) a 5 polohovacích křesel. Pro velmi pohodlné posezení před karavanem. Křesla lze rozložit na pololehátka.

100 Kč/den

Miloš Němec
606 812 895

Kateřina Němcová
728 829 230

E-mail: pujcovna@venkohled.cz

Máte u nás rezervaci a na poslední chvíli vám do toho něco přišlo?
Nic se neděje, sami to dobře známe, zvlášť s malými dětmi je to naprosto běžné.
Ozvěte se nám a domluvíme jiný termín.